Z dumą informujemy, że dostępna jest już w Google Play aplikacja mobilna “Ziemia Lubaczowska”. Aby ją ściągnąć na swojego smartfona, wystarczy wejść do sklepu Google Play i wyszukać nazwę aplikacji, czyli “Ziemia Lubaczowska”. Czy wiecie, że nawet Rzeszów, który określa siebie jako stolicę innowacji, nie posiada swojej aplikacji mobilnej promującej region? Od dziś wchodzimy w buty interaktywnego lidera. Naszym głównym celem, jest zbudowanie społeczności pasjonatów Ziemi Lubaczowskiej. Chcemy pokazać światu, że u nas jest potencjał i energia!

Aplikacja na obecną chwilę nie jest do końca uzupełniona i będzie miała dużą aktualizację za miesiąc – 22 marca. Wtedy też odbędzie się oficjalna premiera projektu “Ziemia Lubaczowska”. Postanowiliśmy, że do tego czasu dostosujemy ją do Waszych potrzeb i wysłuchamy wskazówek. Pobierzcie aplikację i piszcie, jakie miejsca powinny być jeszcze dołączone do atrakcji Ziemi Lubaczowskiej (POZNAJ NAS) i jakie widzicie potrzeby udogodnień dla turystów (DLA TURYSTY). Jeżeli uważacie, że jakieś fakty z opisów nie są ścisłe, to piszcie, weźmiemy pod uwagę wasze opinie. Naszym celem, jest stworzyć społeczność Ziemi Lubaczowskiej, czyli ludzi, którzy chcą brać udział w promocji naszego regionu, a także sympatyków z regionu, czy z innych części kraju, którzy zakochali się w naszej ziemi.

Piszcie komentarze pod artykułem, na pw naszego fanpage na fb www.facebook.com/lubaczowska albo na nasz instagram: @ziemia.lubaczowska i email: ziemialubaczowska@gmail.com

Wasze pomysły i opinie mają dla nas duże znaczenie, dlatego jesteśmy otwarci na konstruktywną dyskusję. Ponieważ aplikacja ma swoje ograniczenia i służy głównie do zapoznania się z tematem, według naszego zamysłu, strona internetowa ziemialubaczowska.pl będzie rozszerzeniem. Znajdziecie tutaj artykuły i dokładne opisy różnych miejsc, czy atrakcji.

 

2 komentarzy

Piękna aplikacja tylko szkoda, że wiadomości są bardzo nieaktualne i turystę wprowadzają w błąd:
1. Obecnie szlak niebieski nazywa się Centralny i prowadzi z Szastarki przez całe polskie Roztocze do Horyńca-Zdroju (przez Lubyczę Królewską i wzg. Goraje) i ma 196 km.
Już kilka lat temu była przebudowa szlaków na Roztoczu Wschodnim, na nowych mapach są te zmiany uwzględnione.
2. Szlak im św. Brata Alberta ma 47 km a nie 42 km. Umieszczone zdjęcia nie jest ze szlaku, Kilkaset metrów na wschód. Lepiej by było umieścić zdjęcie nowej kaplicy na Monastyrze.
W sprawie szczegółów proszę się kontaktować z PTTK Oddział w Zamościu, który opiekuje się w/w szlakami.

Poprawki naniesione, cały czas jest udoskonalana aplikacja. Ze szlakami jest problem, bo w przypadku Niebieskiego nie możemy go wyprowadzić wgłąb sąsiedniego województwa, bowiem aplikacja ma za zadanie promować Podkarpacie, stąd brak tutaj szczególnie wyraźnych odniesień do Roztocza. Szlak Zielony chyba został zmodyfikowany względem materiałów z których korzystaliśmy, bo mamy 42 km – trzeba to sprawdzić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *