Zobaczcie to najświeższe zestawienie, które pokazuje fachowość i jakość prowadzenia fanpage na facebooku. Wystarczy trochę pracy, wiedzy i zapału, by mieć fantastyczne wyniki oglądalności!

Bardzo ważnym elementem naszych działań, jest stworzenie społeczności fanów Ziemi Lubaczowskiej, opartej o socialmedia. Od dwóch lat pracujemy nad stworzeniem optymalnego modelu społecznych mediów. Czy nam się to udaje? Statystyki podobno nie kłamią, popatrzycie na te ogólnodostępne podsumowania od facebooka, gdzie porównaliśmy nasze osiągi z takimi gigantami jak Bieszczady, czy Roztocze.

 

Chyba trudno w to uwierzyć, że mając tylko 3 tys. fanów na fanpage Ziemia Lubaczowska, mamy więcej interakcji i zasięgu organicznego niż Bieszczady ze 150 tys. fanów!

Dla tych, co prowadzą fanpage, to na pewno zagadka, jakim cudem osiąga się takie wyniki bez użycia płatnych reklam? To proste, a zarazem trudne, bo wyniki biorą się z ciężkiej pracy. Warto tutaj pokazać statystykę bliźniaczej inicjatywy i porównanie sprzed tygodnia. Możemy śmiało powiedzieć, że codziennie pracujemy nad promocją regionu i nasze materiały rozchodzą się po bardzo dużej ilości ludzi.

 

Jako inicjatywa technologiczna, rozwijająca się, staramy się cały czas być na bieżąco ze smart trendami. Tworzymy modele teoretyczne do wprowadzenia do turystyki. Ale najważniejszy jest czynnik ludzki. Cały czas staramy się znaleźć odpowiedzi na pytania związane z tym, czym i jak zrobić na turystach niezapomniane wrażenie. To praca na lata, ale efekty zauważamy już teraz, dzięki statystykom. Pokazują one zwiększające się zainteresowanie regionem.