Inicjatywa „Ziemia Lubaczowska”, to aplikacja, socialmedia i inne działania związane z internetem, które mają na celu zwiększyć rozpoznawalność tego regionu i pokazać jego atrakcyjność. Ten wciąż rozwijający się system, który śmiało można nazwać technologicznym startupem, opiera się na aplikacji mobilnej „Ziemia Lubaczowska”.

 

Jesteśmy pionierami w przecieraniu szlaków dzięki nowoczesnym technologiom w naszym regionie. Chcielibyśmy, by w przyszłości nasza aplikacja miała też moduły sztucznej inteligencji, dzięki którym podróżowanie po regionie byłoby prostsze i dające więcej pozytywnych wrażeń. Bardzo ważnym elementem tych działań, jest też stworzenie społeczności fanów Ziemi Lubaczowskiej, opartej o socialmedia. Od dwóch lat pracujemy nad stworzeniem optymalnego modelu społecznych mediów, które pozwolą stworzyć społeczność ludzi zafascynowanych Ziemią Lubaczowską. Czy nam się to udaje? Statystyki podobno nie kłamią, popatrzycie na te ogólnodostępne podsumowania od facebooka, gdzie porównaliśmy nasze osiągi z takimi gigantami jak Bieszczady, czy Roztocze.

 

Chyba trudno w to uwierzyć, że mając tylko 3 tys. fanów na fanpage Ziemia Lubaczowska, mamy więcej interakcji i zasięgu organicznego niż Bieszczady ze 150 tys. fanów! Dla tych, co prowadzą fanpage, to na pewno zagadka, jakim cudem osiąga się takie wyniki bez użycia płatnych reklam? To proste, a zarazem trudne, bo wyniki biorą się z ciężkiej pracy. Warto tutaj pokazać statystykę bliźniaczej inicjatywy i porównanie sprzed tygodnia. Możemy śmiało powiedzieć, że codziennie pracujemy nad promocją regionu i nasze materiały rozchodzą się po bardzo dużej ilości ludzi.

 

Jako inicjatywa technologiczna, rozwijająca się, staramy się cały czas być na bieżąco ze smart trendami. Tworzymy modele teoretyczne do wprowadzenia do turystyki. Ale najważniejszy jest czynnik ludzki. Cały czas staramy się znaleźć odpowiedzi na pytania związane z tym, czym i jak zrobić na turystach niezapomniane wrażenie. To praca na lata, ale efekty zauważamy już teraz, dzięki statystykom. Pokazują one zwiększające się zainteresowanie regionem.

Dlatego też jesteśmy wdzięczni za nominację naszej inicjatywy, do prestiżowego tytułu „Przedsiębiorcy Roku Ziemi Lubaczowskiej 2019”, przez Stowarzyszenie Przedsiębiorców „Lubaczowskie Forum Biznesu”. Śmiało można powiedzieć, że dzięki Naszej inicjatywie, Ziemia Lubaczowska stoi na równi w innowacyjnym podejściu do rozwoju turystyki z najlepszymi graczami na tym polu w naszym kraju. Wiele miast, czy krain turystycznych ma o wiele gorsze rozwiązania innowacyjności niż Ziemia Lubaczowska.

Aby zagłosować na Nas, trzeba wysłać wiadomość SMS na numer 72480 o treści: TYP.PZL.11 –  Koszt wysłania SMS-a wynosi 2,46 zł z VAT. Z jednego numeru telefonu można wysłać jedną wiadomość na jednego przedsiębiorcę przez cały okres głosowania. Głosowanie potrwa do 31 stycznia 2020 r. do godziny 15:00. Szczegóły na temat plebiscytu znajdziecie na oficjalnej stronie tutaj: www.bizneslubaczow.pl/plebiscyt

 

Zwycięzcę poznamy podczas uroczystej gali 8 lutego w Kresowej Osadzie w Baszni Dolnej. Nagrodą dla zwycięzcy plebiscytu będzie prestiżowy tytuł „Przedsiębiorcy Roku Ziemi Lubaczowskiej”.